Witryna do salonu – dlaczego warto ją kupić?

Meblościanki z podświetleniem – jakie dają efekty?
28 września 2020
Wnętrze w czerni i bieli – jak urządzić? Wybieramy czarne meble do salonu
28 grudnia 2020

Witryna do salonu – dlaczego warto ją kupić?

Witryny to meble, które najczęściej kupowane są w zestawach wraz z meblościanką. Czasem jednak możemy taki mebel dokupić osobno i często warto się nad taką opcją zastanowić, ponieważ nowoczesne witryny do salonu zapewniają ciekawy efekt wizualny. Witryna, czyli szafka z przeszklonymi drzwiami to produkt, który na pewno znajdzie miejsce w każdym pomieszczeniu, do którego chcemy wprowadzić nieco finezji. Witryna do salonu – dlaczego warto ją kupić? Podpowiadamy!

Możliwość ekspozycji produktów dekoracyjnych

Masz w swoim asortymencie piękną zastawę stołową? W twoim domu są kryształy, którymi chciałabyś się pochwalić przed znajomymi? Do ekspozycji cennych, atrakcyjnych przedmiotów dekoracyjnych najlepiej nadają się właśnie witrynki. Wystarczy, że ustawimy ozdoby w dowolnej konfiguracji za przeszkloną szybką, a świetnie zaprezentują się one w otoczeniu. Co więcej, jeżeli wybierzemy witrynę z podświetlanymi półkami, możemy jeszcze wyraźniej wyróżnić to, z czego najbardziej jesteśmy dumni.

Witryna do salonu to prosty sposób na urozmaicenie aranżacji i jednocześnie zapewnienia sobie dodatkowego miejsca do przechowywania. W jej wnętrzu pomieścisz wiele rzeczy – od zastawy stołowej, przez książki, dokumenty i inne osobiste przedmioty. We wnękach z przeszklonymi drzwiczkami możemy wyeksponować dekoracje lub pamiątki z podróży – jeśli zależy Ci na stworzeniu tego typu dekoracji, wybierz witrynę do salonu z oświetleniem ledowym.

Zobacz wszystkie witryny do salonu>>

Witryna wprowadzi elegancję

Zarówno poprzez stworzenie wyjątkowej dekoracji, jak i ustawienie mebla w odpowiednim miejscu, dzięki witrynie możemy zaaranżować pokój, który emanować będzie elegancją. Nowoczesne witryny z podświetleniem i połyskiem doskonale prezentują się zarówno w pomieszczeniach o charakterze modernistycznym, jak i klasycznym. Białe witrynki często wybierane są do wnętrz, wyposażonych w trendzie industrialnym. Dużą popularnością cieszą się także szafki z błyszczącymi frontami, które w ciekawy sposób odbijają światło, wspomagając rozświetlenie wnętrza.

Witryna do salonu

Kolekcja mebli Diamond

Może zainteresuje Cię również artykuł o czarnych meblach z połyskiem do salonu>>

Witryna do salonu – w zestawie czy osobno?

Witryny do salonu stanowią często element stylowych meblościanek. Wybierając je w komplecie, mamy pewność, że stworzymy spójną, zorganizowaną przestrzeń. Czasem jednak zdarza się, iż meble mamy już ustawione, ale w salonie wciąż czegoś brakuje. Jeżeli zależy nam na zwiększeniu elegancji w pomieszczeniu lub podkreśleniu dekoracji, warto wtedy postawić właśnie na witrynę. Stylowe, nowoczesne witryny do salonu znaleźć można w naszym internetowym sklepie meblowym.

Czarne meble z witrynami

Zestaw czarnych mebli z witrynami wiszącymi