Salon z czarnymi meblami?

Czarne meble młodzieżowe
Czarne meble młodzieżowe – kolekcja Hollywood i Fresh
12 grudnia 2021
Czarne meble połysk
Błysk i szyk – czarne meble na wysoki połysk
3 lutego 2022

Salon z czarnymi meblami?

czarne-meble

Czy to dobry pomysł? Oczywiście, że tak! Salon z czarnymi meblami to przepis na wyjątkowo udaną i modną aranżację.

Jeśli masz mały salon, a chcesz by prezentował się ekskluzywnie i bardzo elegancko – czarny zestaw mebli jest dla Ciebie. Wysoki połysk i przeszklenia sprawią, że nawet mały pokój będzie prezentował się ekskluzywnie. A jeśli dodać do tego fakt, że o czarne meble nie trzeba bardzo dbać, by cały czas wyglądały ładnie?

Czarne meble wyglądają bardzo elegancko, zwłaszcza te na wysoki połysk. Czy można sobie odmówić nutki prestiżu i ekstrawagancji, jeśli można zamówić komplet mebli, które prezentują się niczym z hotelowego pokoju? Nowoczesna meblościanka czarna nie wychodzi z mody, jest ponadczasowa i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Zobacz jak świetnie wyglądają gładkie czarne fronty na tle ściany z cegieł!

Czarne meble Hollywood
Czarna meblościanka Hollywood

Meble z kolekcji Hollywood cieszą się dużą popularnością, głównie ze względu na panel łączący obie witryny. Całość prezentuje się bardzo elegancko – po obu tronach są szafki, otwierane na dotyk. Środkowa część przeznaczona jest na sprzęt multimedialny – dwie obszerne półki i podest, idealny na konsolę i inne urządzenia.

Zobacz czarne meble połysk – kolekcja Hollywood>>

Salon z czarnymi meblami w wersji minimalistycznej

Meblościanki już dawno przestały kojarzyć się z topornymi, ciężkimi meblami rodem z PRL-u. Nowoczesne projekty, lekkie formy i ciekawe rozwiązania sprawiają, że stały się one synonimem dobrego gustu i smaku. Warto dodać, że nowoczesne meblościanki są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim pojemne, funkcjonalne i ustawne – jeden zestaw mebli zapewni wystarczająco miejsca do przechowywania wszystkich rzeczy, które chcesz mieć zawsze pod ręką.

Wybór jest ogromny – nowoczesne meblościanki czarne mogą być mniej lub bardziej rozbudowane, składające się z różnych elementów. Jeśli salon ma pełnić również rolę jadalni – wybierz zestaw czarnych mebli z witrynami, w których możesz wyeksponować elegancką zastawę stołową lub naczynia. Przeszklone drzwiczki od szafek sprawią też, że wnętrze stanie się optycznie większe – jest to więc świetna opcja do niewielkich pomieszczeń.

Miłośnicy minimalistycznych aranżacji z pewnością szczególną uwagę zwrócą na czarne meble, które nie mają żadnych dodatkowych elementów ani zdobień. Proste formy, gładkie fronty na wysoki połysk, szafki bez uchwytów (otwierane poprzez nacisk) – takie meble są modne od kilku ostatnich sezonów, są synonimem dobrego smaku i gustu.

Zobacz czarne meble minimalistyczne>>

Czarne meble połysk
Zestaw czarnych mebli do pokoju

Przeczytaj też Eleganckie czarne meble z połyskiem – TOP3 zestawy>>