Łóżka tapicerowane w naturalnej sypialni

Czarne meble wyprzedaż
Czarne meble do salonu WYPRZEDAŻ – oferta specjalna na meble
13 listopada 2019
Wnętrza w czerni – ponadczasowy styl w Twoim salonie
1 czerwca 2020

Łóżka tapicerowane w naturalnej sypialni

Łóżka tapicerowane w naturalnej sypialni

Łóżka tapicerowane w naturalnej sypialni

Wnętrze w naturalnych kolorach inspirowanych naturą to miejsce, które sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Stonowane barwy uspokajają wzrok i pomagają stworzyć oazę spokoju. W sypialni nie tylko śpimy, ale i odpoczywamy, czytamy książki i oglądamy filmy. Nowoczesne łóżka są tu istotnym elementem wnętrza. Ich wygląd w dużej mierze wpływa na nasze samopoczucie, choć oczywiście wygodny materac jest tu nadal podstawą.

Oto kilka naszych pomysłów na wykorzystanie łóżek z oferty www.aaaameble.pl.

Czarno biała sypialnia

Biel i czerń są doskonałą bazą dla zielonych roślin. Większość z nich nie jest zalecana do wykorzystania w sypialni, są jednak wyjątki, które mają cechy pozwalające na umieszczanie ich w miejscach snu. Idealne rośliny doniczkowe do sypialni to m.in. wężownica, aloes, skrzydłokwiat oraz storczyk. Pięknie prezentują się w jasnych, czystych przestrzeniach. Może to być białe łóżko, drewniane dodatki i czarne meble.

W takiej aranżacji idealnie sprawdzi się łóżko boxspring MAJA.

Kolorowa tapicerka

Sypialnia inspirowana naturą może posiadać elementy w żywych kolorach. Nie musi jednak ograniczać się tylko do skali monochromatycznej, zieleni i brązów. Doskonale sprawdzi się tu dominujący element kolorystyczny w postaci łóżka.

W naszej ofercie posiadamy łóżka z obiciem w ponad 130 barwach. Zainteresowani Klienci otrzymują darmowe próbki, dzięki którym mają w domu czas na odpowiednie dopasowanie kolorystyczne wszystkich elementów sypialni. Ponadto mogą wybrać jedną spośród kilku opcji obicia:

  • aksamit,

  • skóra ekologiczna,

  • tkanina.

W tym wypadku ciekawą propozycją może być model łóżka boxspring 998.

Łóżko bez zagłówka

Niektóre aranżacje sypialni zakładają indywidualny projekt zagłówka. Wzięliśmy to pod uwagę, dlatego wszystkie nasze nowoczesne łóżka można zakupić również bez niego. W naturalnej sypialni często pokrywa się ścianę drewnem, kamieniem, a nawet betonem. Nie zawsze jest to powierzchnia, o którą można wygodnie się oprze

. Z tego powodu warto postawić na łóżko z zagłówkiem lub zadbać o innego typu oparcie. Czasem wystarczą duże poduszki, innym razem są to na stałe zamontowane na ścianie dodatkowe elementy.

Minimalistyczną bazę bez zagłówka można otrzymać wybierając m.in. łóżko boxspring MARTINA.