Czarne meble połysk – do jakiego salonu?

Meble czarne wyprzedaż
Czarne meble WYPRZEDAŻ – nowoczesne meble pokojowe w niskiej cenie
13 października 2021
Czarne meble młodzieżowe
Czarne meble młodzieżowe – kolekcja Hollywood i Fresh
12 grudnia 2021

Czarne meble połysk – do jakiego salonu?

Czarne meble połysk

Nowoczesne czarne meble z połyskiem to synonim elegancji. Najlepiej prezentują się w jasnych wnętrzach, w których jest dużo światła dziennego – warto je ustawić zwłaszcza naprzeciw okna, dzięki czemu wpadające promienie słoneczne będą odbijać się od gładkich frontów i jeszcze bardziej rozświetlać pomieszczenie. Głęboka czerń mebli z połyskiem doskonale komponuje się z wszystkimi kolorami – taki zestaw daje więc ogromne możliwości aranżacyjne. Stwórz wymarzony salon, w którym będzie rządzić elegancja i szyk – wybierz czarne meble na wysoki połysk, połącz je z gustownymi dodatkami i ciesz się pięknym salonem, który aż zachęca do odpoczynku i relaksu!

Zobacz też TOP3 CZARNE MEBLOŚCIANKI>>

Czarne meble połysk – zalety

Czy czarne meble z połyskiem są dla wszystkich? Z pewnością nie – nie każdy dobrze się czuje w otoczeniu ciemnych mebli, nawet jeśli ustawione są przy jasnych ścianach. Miłośników takich aranżacji jednak nie brakuje, ponieważ salon z czarnymi meblami ma swój niepowtarzalny urok – czerń z połyskiem sprawia, że wnętrze jest wyjątkowo ekskluzywne i eleganckie.

Czarna meblościanka na wysoki połysk, zwłaszcza modele wyposażone w oświetlenie ledowe, jest odpowiedzią na potrzeby i upodobania miłośników pomieszczeń w stylu nowoczesnym i glamour. W ofercie naszego sklepu każdy znajdzie coś dla siebie – nasze meble zaprojektowane są zgodnie z aktualnymi trendami aranżacyjnymi. Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na kolekcje czarnych mebli w minimalistycznym wydaniu – brak zdobień i dodatkowych elementów sprawia, że dają ogromne możliwości aranżacyjne i świetnie komponują się z nowoczesnymi meblami wypoczynkowymi.

Zobacz wszystkie czarne meblościanki>>

Kolekcja mebli Classic Czarna (z oświetleniem)
Czarne meble połysk – kolekcja Classic z oświetleniem LED

Czarne meble – czy widać na nich kurz?

To chyba najczęściej zadawane pytanie – tak, na czarnych meblach bardziej widać kurz. Trzeba jednak pamiętać, że wykonane z płyt o wysokim połysku meble wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć, by prezentowały się idealnie. Można to robić specjalnymi chusteczkami nawilżonymi płynem do pielęgnacji mebli lub po prostu miękką, lekko zwilżoną ściereczką (trzeba jednak pamiętać, by szmatka była dobrze wyciśnięta i nie zostawiała kropel wody). Ewentualne zacieki czy odciski palców można szybko i w prosty sposób usunąć jednym ruchem – to wystarczy, by fronty mebli były idealnie czyste i estetyczne.

Przeczytaj też o czarnych meblach z połyskiem w stylu glamour TUTAJ>>