Czarne meble młodzieżowe – kolekcja Hollywood i Fresh

Czarne meble połysk
Czarne meble połysk – do jakiego salonu?
3 grudnia 2021
czarne-meble
Salon z czarnymi meblami?
20 grudnia 2021

Czarne meble młodzieżowe – kolekcja Hollywood i Fresh

Czarne meble młodzieżowe

Czy czarne meble do pokoju nastolatka to dobry pomysł? Z pewnością tak, jeśli Twoje kilkunastoletnie dziecko lubi nowoczesne wnętrza i dobrze się czuje w nietuzinkowym otoczeniu. Urządzając pokój młodzieżowy trzeba jednak pamiętać, że musi on pełnić kilka funkcji – to miejsce, w którym nastolatek musi mieć przestrzeń zarówno do nauki, jak i wypoczynku. Powinno się tutaj znaleźć wygodne łóżko z dobrej jakości materacem, funkcjonalne biurko, szafa na ubrania i… stylowa meblościanka, która pomieści wszystkie rzeczy osobiste. Dzisiaj polecamy czarne meble młodzieżowe – kolekcję Fresh i Hollywood, które na pewno przypadną do gustu najbardziej wymagającym nastolatkom.

Jakie meble sprawdzą się w pokoju młodzieżowym?

Pojemne – meblościanka do pokoju nastolatka musi mieć dużo szafek i schowków, w których można pochować wiele różnej wielkości przedmiotów.

Ustawne – zestaw mebli powinien składać się z różnych elementów, które można przestawiać i tworzyć dowolne kompozycje. Młodzi ludzie lubią zmiany i trzeba im dać możliwość szybkiej zmiany aranżacji!

Nowoczesne – o stylowym designie, minimalistyczne i nietuzinkowe.

Czarne meble młodzieżowe – kolekcja Fresh

Meble czarne wyprzedaż
Zestaw czarnych mebli młodzieżowych – kolekcja Fresh w wersji z oświetleniem

Zestaw czarnych mebli młodzieżowych Fresh przypadnie do gustu nastolatkom, którzy lubią minimalizm i styl. Pojemne szafki RTV zapewnią sporo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów i rzeczy osobistych, półka ścienna pomieści książki i czasopisma a w szafce można bez problemu schować odzież lub kosmetyki. Zobacz w sklepie>>

Kolekcja Fresh składa się z dwóch stolików RTV (w tym jedna z nakładką tworzącą półkę na sprzęt multimedialny), szafki wiszącej zamykanej metodą push to open (za pomocą dotyku) oraz dwóch półeczek ściennych z panelami. Cena za zestaw z oświetleniem to 1703 zł + DARMOWA dostawa.

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego – kolekcja Hollywood

Drugą naszą propozycją czarnych mebli młodzieżowych to kolekcja Hollywood. Ta kolekcja sprawdzi się w pokoju nastolatka, który potrzebuje więcej zamykanych szafek do przechowywania. Meble osadzone są na podeście, który pełni również funkcję stolików pod telewizor – nad nim znajdują się dwie podłużne półki, łączące ustawione po bokach szafki.

Cena za zestaw czarnych mebli z oświetleniem to 2249 zł + DARMOWA dostawa!

Sprawdź wymiary i zamów>>

Czarne meble młodzieżowe – kolekcja Hollywood

Zobacz więcej czarnych mebli młodzieżowych TUTAJ>>

Przeczytaj też inny artykuł o meblach do pokoju młodzieżowego>>