Czarne meble do salonu – z połyskiem czy bez?

Czarne meble do pokoju promocja
Czarne meble do pokoju z promocji
24 kwietnia 2018
Zestaw czarno-białych mebli
Czarno–białe meble do salonu
18 lipca 2018

Czarne meble do salonu – z połyskiem czy bez?

Czarna komoda z połyskiem i czarna komoda mat

Walczysz z myślami, szukasz sensownych argumentów: czarne meble do salonu, z połyskiem czy bez? Pozwól, że Ci nieco opowiemy o meblach z połyskiem i matowych. Mnóstwo Klientów ma ten sam problem i prosi nas o radę, dlatego stworzyliśmy miniporadnik z myślą o Tobie. Sugerujemy kiedy lepiej wybrać czarne meble do salonu z połyskiem, a kiedy bez.

Czarne meble do salonu z połyskiem, gdy:

  • Stawiasz elegancję ponad wszystko. Meble do salonu z połyskiem wyglądają ekskluzywniej niż matowe. Wiadomo nasz odbiór jest jednoznaczny: coś, co się błyszczy kojarzy się z luksusem. Większość osób tak reaguje, to naturalne skojarzenie (tak jak z biżuterią, im bardziej lśniąca, tym wydaje nam się droższa, bogatsza, cenniejsza).
  • Lubisz w salonie dużo światła. Czarne meble z połyskiem działają jak lustro, tafla szkła, w której odbija się światło. Dzięki temu salon nabiera rozmiaru, sprawia wrażenie większego. Otrzymuje głębie, zostaje optycznie powiększony. Połysk podkreśla luksusowy charakter salonu, zwłaszcza gdy we frontach czarnych mebli mienią się kryształowe żyrandole.
  • Szukasz efektu WOW, podobają Ci się wnętrza wyraziste, bardzo nowoczesne, odważne. Stawiasz na mocne kolory. Czarne meble z połyskiem są z wszystkich mebli najbardziej ekskluzywne i ekspresyjne.
  • Nie przeszkadza Ci częste polerowanie, usuwanie odcisków małych paluszków. Na czarnych frontach zabrudzenia są bardziej widoczne. Jednak przy dzisiejszych środkach czystości to żaden kłopot. Są specjalne bawełniane ściereczki, które doskonale czyszczą i odświeżają.
  • Masz mały salon (czarne meble z połyskiem powiększą salon, matowe go pomniejszą).

Zobacz więcej czarnych mebli z połyskiem https://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Czarne meble z połyskiem w salonie, szafki RTV, wiszące witryny i półki

Czarne fronty mebli w całości wykonane zostały w wysokim połysku. Płyta MDF czarna błyszcząca (wysoki połysk) + obrzeże połysk ABS. W składzie: 2 wiszące witryny, 3 szafki RTV, 2 wiszące półki. Wymiary: 2900 x 1754 x 480 mm. Cena promocyjna: 1 959,00 zł + DARMOWA DOSTAWA.

Czarne meble do salonu matowe, gdy:

  • Na pierwszym miejscu stawiasz naturalność. Lubisz przytulne, „ciepłe” salony, budujące typowo domowy klimat. Mat działa bardziej uspokajająco.
  • Masz większy salon (przy małym metrażu czarne, matowe meble niekorzystnie go pomniejszą). Przy większym możesz sobie pozwolić na mat, który wizualnie zmniejszy przestrzeń, wprowadzając jednocześnie przytulną atmosferę.
  • Zależy Ci na ukryciu zabrudzeń. Na matowej powierzchni kurz, odciski palców są mniej widoczne niż na meblach z połyskiem, ale pamiętaj, że to nadal czarne meble, więc nie ukryjesz całkowicie zabrudzeń, będą się jedynie mniej rzucać w oczy.
  • Szukasz czegoś z jednej strony wyrazistego, z drugiej stonowanego. Wyrazista, mocna czerń i subtelny, „wyciszony” mat – to doskonała równowaga dla Ciebie.

Zobacz więcej komód w macie i z połyskiem https://www.aaaameble.pl/komody

Czarna komoda mat, z dodatkiem koloru drewna, aranżacja salonu

Fronty (Akryl Grau mat 16,6mm, MDF czarny z tkaniną akustyczną 16mm). Komoda wyposażona w 2 szklane półki, 2 szuflady i 3 fronty. Wymiary: 1775 x 984 x 500 mm. Cena promocyjna: 1 499,00 zł + DARMOWA DOSTAWA.

Reasumując, musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań: jakie wnętrza Ci się podobają, jak duży masz salon, czy bardziej zależy ci na elegancji czy klimatyczności, czy wolisz ekstrawagancje czy prostotę i naturalność, czy kierujesz się względami estetycznymi czy bardziej praktycznymi?