Błysk i szyk – czarne meble na wysoki połysk

czarne-meble
Salon z czarnymi meblami?
20 grudnia 2021
Eleganckie czarne meble
Eleganckie czarne meble z połyskiem TOP 3
10 lutego 2022

Błysk i szyk – czarne meble na wysoki połysk

Czarne meble połysk

Czarne meble na wysoki połysk to synonim elegancki i prosty sposób na stworzenie wyjątkowo szykownego wnętrza. Jeśli chcesz cieszyć się pięknym salonem, w którym rządzi luksus i prestiż – postaw na nowoczesną czarną meblościankę. Zobacz nasze propozycje – w tym wpisie zaprezentujemy Ci najmodniejsze komplety czarnych mebli z połyskiem, dzięki którym Twój salon stanie się miejscem wyjątkowym!

Jak dbać o czarne meble z połyskiem?

Zanim jednak zaprezentujemy Ci nasze meble, rozwiejemy najczęściej wymienianą wątpliwość. Z pewnością zastanawiasz się, czy czarne meble z połyskiem są praktyczne i czy łatwo je utrzymać w nienagannej czystości. Niestety, jak w przypadku wszystkich ciemnych mebli, kurz i odciski palców są na nich bardziej widoczne. Aby meble prezentowały się dobrze i schludnie, wystarczy wyrobić sobie nawyk przecierania frontów i blatów wilgotną ściereczką lub chusteczkami nawilżanymi do mebli. Taka czynność zajmuje kilka sekund, a wystarczy by utrzymać meble w idealnej czystości. Czarne meble na wysoki połysk należy myć delikatnie, używając łagodnych środków czyszczących lub wody z płynem do naczyń lub mydła. Nigdy nie używaj szorstkich ścierek ani gąbek – możesz w ten sposób zarysować ich powierzchnię.

Czarne meble – czy sprawdzą się w małym salonie?

To równie często zadawane pytanie. Odpowiedź nie jest prosta, ponieważ wiele zależy od oświetlenia. Jeśli pomieszczenie jest słabo oświetlone, ponieważ np. ma małe okno, aranżacja może sprawić kłopot. Pamiętać jednak trzeba, by decydując się w takim przypadku na czarne meble ustawić je na wprost okna – wpadające światło będzie się odbijać od gładkich frontów i rozjaśniać wnętrze, optycznie je powiększając. Aranżując mały salon z czarnymi meblami warto zachować umiar w ilości dodatków i dekoracji, aby uniknąć efekt chaosu i bałaganu.

Zobacz wszystkie czarne meble do salonu>>

Pamiętaj – wszystkie meble z naszego sklepu trafią do Ciebie bezpośrednio z fabryki (stąd niska cena mebli), wysyłka w 24H i dostawa całkowicie gratis!

Czarne meble na wysoki połysk – modne zestawy

Pierwszy zestaw mebli, który chcemy Ci zaproponować, to kolekcja Hollywood – komplet utrzymany jest w modnym stylu minimalistycznym, fronty mebli pozbawione są uchwytów i innych elementów. To idealny zestaw dla osób, którym zależy na pojemnych i ustawnych meblach, mieszczącym wszystkie rzeczy, które chcemy mieć pod ręką w salonie. Zestaw Hollywood świetnie sprawdzi się w aranżacji kina domowego – został tak zaprojektowany, by dobrze komponował się z dużą plazmą, pomieścił różnego rodzaju sprzęty i urządzenia.

Zobacz szczegóły i cenę>>

Czarna meblościanka z połyskiem
Meblościanka czarna Hollywood

Inną, równie ciekawą propozycją, jest zestaw czarnych mebli z połyskiem Classic. W komplecie znajduje się duża witryna stojąca (z przeszklonym wnętrzem), dwie podłużne szafki RTV, zgrabna szafka wisząca i półki. Uwagę przykuwa tutaj połączenie rysunku drewna z głęboką czernią. Ten zestaw mebli świetnie prezentuje się zwłaszcza w wersji z oświetleniem ledowym, które dodaje mu jeszcze więcej elegancji.

Zobacz i zamów>>

Dowiedz się więcej o czarnych meblach>>

Kolekcja mebli Classic Czarna (z oświetleniem)
Kolekcja mebli Classic